Sır Matbaa

Sır Matbaa; 2012 yılında ofset baskı üretim dalında hizmet vermek üzeri kurulmuş, baskı öncesi; Konsept hazırlama Fotoğraf Çekimi, Grafik Tasarımı, baskı İşlemleri ve baskı sonrası entegre Üretim bandı ile Katalog, Broşür, insert Dergi, Kutu, Etiket, Klasör, Dönkart vb. ürünlerin üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Misyonumuz

Güvenilir samimi, müşteri ihtiyacına odaklı, kaliteli hizmet sunarak, istikrarlı fiyat politikası oluşturmak, empatiyle müşteri ilişkilerini geliştirerek korumaktır. Şirketimiz, dünyanın büyük bir ekip olduğunu ve bu ekibin bir üyesi olma onurunu, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirerek hisseder ve hissettirir.

Vizyonumuz

Kurumsal şirket inancımız, kazan kazan kültürüdür. (Müşterilerimiz, Çalışanlarımız ve Çevremiz) Katma değeri yüksek ürünler ve hizmetler geliştirilmesi amacı ile her anı fikirlere dönüştüren projeler üreterek, yaratıcılığını en üst seviyede kullanmaktadır.
Sizi de bizimle sevgiye dayalı paylaşıma, sınırlı dünya kaynaklarından, sınırsız olasılıkları hayata geçirmeye, büyümeye ve sonsuzca büyütmeye davet ediyoruz...